Regulamin

Kiedy zdecydujesz się na zabieg makijażu permanentnego, zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną celem ustalenia i rezerwacji terminu. Podczas rozmowy poproszę Cię o kilka podstawowych informacji, które wstępnie określą Twoje oczekiwania, a ja przekażę Ci niezbędne informacje, które miałyby przygotować Cię do zabiegu. Informacje te również znajdziesz na mojej stronie, gdybyś potrzebowała upewnić się, że dobrze się zrozumiałyśmy.Gdybyś miała trudności z dodzwonieniem, to proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, mogę w tym czasie wykonywać zabieg, a wtedy poświęcam ten czas obecnej w gabinecie osobie.Z pewnością oddzwonię, ale dla pewności możesz mi przesłać wiadomość, jaki zabieg Cię interesuje i w jakich późniejszych godzinach będę mogła się skontaktować z Tobą.

Ponieważ rezerwacja terminów powoduje blokadę ok 3 godzin, poproszę o wpłacenie zaliczki za planowany zabieg makijażu permanentnego w wysokości 200 zł, przesłanej do 3 dni od dnia rezerwacji terminu. Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą w gabinecie, bądź przelewem na rachunek bankowy 76 1050 1575 1000 0091 2721 4444, należący do „Look” Marzena Romanowska (w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko, termin rezerwacji, godzinę i rodzaj zabiegu). Kwota zaliczki wliczana jest w cenę zabiegu, nie jest zwracana w przypadku rezygnacji.

Przełożenie terminu lub jego odwołanie możliwe jest najpóźniej 48 godzin przed terminem zabiegu na okres nie dłuższy niż 2 miesiące. Przełożenie jest możliwe tylko jednorazowo, w szczególnych uzasadnionych przypadkach jest możliwość odstępstwa. W cenę całego zabiegu wliczona jest druga wizyta podczas której będzie można ocenić, jak Twoja skóra przyjęła pigment i czy należy uzupełnić, bądź skorygować ubytki. Wizyta ta jednak może się odbyć nie później niż do 6 tygodni od pierwszego zabiegu. Późniejszy termin (powyżej 6 tyg) wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 25% całości zabiegu, powyżej 3 mies. 50%.

Informacje o przeciwskazaniach ogólnych, które nie dopuszczają możliwości bezpiecznego dla Ciebie przeprowadzenia zabiegu makijażu permanentnego są dostępne na mojej stronie. Proszę, abyś się z nimi zapoznała zanim zdecydujesz się na rezerwację.

Jeżeli w dniu zabiegu okaże się, ze istnieją podstawowe przeciwwskazania, zaliczka przepada, a wykonania zabiegu nie podejmę się. Otrzymasz również przed zabiegiem kartę świadomej zgody, gdzie będzie ujęta również pozostała część informacji dotyczących Twojego zdrowia, co jest niezbędne do zakwalifikowania Cię do zabiegu makijażu permanentnego. Informacje te również częściowo określą jakich możemy się spodziewać rezultatów, czy reakcji Twojej skóry.

Na stronie zawarta jest informacja o pielęgnacji miejsc po zabiegu makijażu i przeciwwskazaniach dotyczących dbałości o wykonany makijaż zarówno podczas gojenia, jak i późniejszego pielęgnowania. Stosowanie się do tych zasad pozwoli na osiągniecie prawidłowego wygojenia i osiągnięcia pożądanego przez Ciebie efektu pigmentowanego miejsca. Czego życzę zarówno Tobie, jak i sobie 🙂 bo radość w Twoich oczach po spojrzeniu w lustro będzie dla mnie ogromną satysfakcją 🙂