Trwałość makijażu permanentnego

Trwałość makijażu permanentnego jest indywidualną sprawą każdej osoby.
Na trwałość wpływa wiele czynników.
Czynniki na które mamy wpływ (fizjologia każdego organizmu różni się i w takim wypadku trudno przewidzieć 100% efektu) a które zwiększą osiągnięcie pożądanego efektu to:
Makijaż permanentny ust nie jest zabiegiem powiększającym usta, można im nadać wyrazistości poprzez pigmentację granicy linii wargowej, co optycznie je powiększy.
Wykonanie pigmentacji poza linię wargową jest nieprawidłowe i nieestetyczne.
Okres gojenia miejsca po pigmentacji, to możliwość wystąpienia:
Powikłania, jakie mogą wystąpić po zabiegu pigmentacji.
częste:
rzadkie:
rzadkie:
Bardzo WAŻNE jest, aby przed zabiegiem pigmentacji zapoznać się z przeciwskazaniami i zaleceniami pozabiegowymi.
Tylko spełnienie wszystkich okoliczności dotyczących warunków do kwalifikacji wykonania makijażu permanentnego daje szansę na szybkie, bezpieczne i satysfakcjonujące rezultaty wykonywanego zabiegu pigmentacji.
Podczas wizyty przed zabiegiem otrzymasz do wypełnienia i podpisania kartę/świadomą zgodę na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego.
Zawarte są w niej informacje, które możesz przeglądnąć rownież na tej stronie.
Zapoznanie się z tymi informacjami daje osobie wykonującej zabieg możliwość bezpiecznego zdrowotnie dla Ciebie wykonania zabiegu.
Pamiętaj, późniejsza pielęgnacja pozabiegowa jest równie istotna, aby efekt został osiągnięty w sposób bezpieczny, bez żadnych powikłań.
Ważne!
Jeżeli reakcje zapalne utrzymują się przez okres dłuższy niż tydzień, lub wystąpią jakiekolwiek reakcje niepożądane, to należ niezwłocznie zgłosić się do lekarza.
Jeżeli podczas wypełniania karty zostanie zatajone przeciwskazanie, to osoba wykonująca zabieg nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne powikłania związane z zatajonym przeciwskazaniem.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane ze swoim zdrowiem i przeciwskazaniami do wykonania zabiegu makijażu permanentnego, to koniecznie skonsultuj się z lekarzem, a jeżeli jest taka potrzeba, to wykonaj odpowiednie wskazane przez lekarza badania.
Pamiętaj, Twoje zdrowie jest najważniejsze.